23. 6. od 19h koncert Komorní orchestr Akademie Praha (Zámek)

23. 6. od 19h koncert Komorní orchestr Akademie Praha (Zámek)

Vážení přátelé hudby,  
Římskokatolická farnost v Dobříši, zve 23. června 2024 od 19.00 do Zrcadlového sálu dobříšského zámku na třetí koncert z cyklu “Dobříšské večery hudby”.  

Představí se Komorní orchestr Akademie Praha pod vedením dirigenta Pavla Hryzáka spolu s vynikajícími sólisty, houslistkou Avery Morris
z USA, klavíristou Pavlom Praženicou a violoncellistou Janem PechemZazní slavné skladby pro sólové nástroje a orchestr. Romance pro housle a orchestr f moll, op. 11 od Antonína Dvořáka, Symfonická báseň “Džinové” pro klavír a orchestr od Césara Francka, Čajkovského Variace na rokokové téma pro violoncello a orchestr. Závěrem se můžeme se těšit na vynikající dílo Ludwiga van Beethovena: Trojkoncert pro klavír, housle, violoncello a orchestr C dur. op.56.
Těšíme se na Vás. Ivo Kylar
Vstupenky 250,- Kč bude možné zakoupit v předprodeji návštěvního centra Zámku Dobříš.