LITURGICKÝ KALENDÁŘ -  www.katolik.cz

PRAVIDELNÉ BOHOSLUŽBY během roku

NEDĚLE -slavení Eucharistie (mše svatá):
7:30 ROSOVICE
9:00 DOBŘÍŠ - kostel Nejsvětější Trojice (u zámku). Každou 4. neděli v měsíci je bohoslužba zaměřená na děti.
10.45 SVATÉ POLE
12:00 DLOUHÁ LHOTA

Slavení Eucharistie ve všední den:
- každou středu od 18.00 v kostele v Dobříši
- každý čtvrtek od 8.30 v kapli v Domově seniorů v Dobříši (přístupné pro veřejnost), příp. bohoslužba slova,
- každý pátek od 18.00 v kostele v Dobříši, po mši adorace do 19.30. První pátek v měsíci litanie k Nejsvětějšímu Srdci Páně (na začátku adorace).

V sobotu je mše s nedělní platností v kostele v Obořišti (pod duchovní správou Svaté Hory) v 16.00 v zimním období.

O slavnostech a svátcích, které připadají na pracovní dny, je slavení Eucharistie obvykle v 18.00 v kostele v Dobříši (je vždy uvedeno v "oznámení" na neděli).

PŘÍLEŽITOST KE SVÁTOSTI SMÍŘENÍ
 je každý pátek od 17.30 v kostele v Dobříši v oratoři (do 18.00) a pak po skončení mše do 19.30. A také kdykoliv po předchozí domluvě s knězem:P. Angelo Scarano, tel. 777 739 612, e-mail: scarano(zavináč)seznam.cz.

Sbírky na opravu dobříšských varhan v r. 2019 (při nedělní bohoslužbě v Dobříši): termíny budou zveřejněny koncem ledna

Jak se chovat v kostele